Pasowanie na Przedszkolaka 2022

W naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pasowanie Dzieci na Przedszkolaka!
Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który wzbudził zachwyt wszystkich gości. Punktem kulminacyjnym było pasowanie poprzez symboliczne położenie ołówka przez Panią Dyrektor na ramieniu  dziecka, na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki. Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia i zjadły słodki poczęstunek.

Konkurs plastyczny "Jesienne Cudaki"

W naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny ?Jesienne Cudaki?. Chętne dzieci wykonały z jesiennych darów przyrody zabawne i niesamowite ?cudaki?. Wystawa prac wzbudziła podziw i uznanie oglądających. Dzieci wykazały się ogromną pomysłowością co zaowocowało przepięknymi pracam.

Wizyta Panów Policjantów

Dziś do przedszkola przybyli z wizytą Panowie Policjanci, przeprowadzili prelekcje na temat bezpieczeństwa.Dzieci miały okazję poznać umundurowanie i wyposażenie potrzebne w codziennej pracy policjanta oraz zobaczyć radiowóz.

Dzień Dziecka

Kochane Dzieci z okazji Waszego święta życzymy Wam wielu powodów do radości, aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach, a każdy dzień był wspaniałą niezapomnianą przygodą. Nie bójcie się marzyć, bo od marzeń wszystko się zaczyna!