Dbamy o środowisko

Dzisiaj nasze przedszkole odwiedziły uczennice wraz z Panią wychowawczynią z LO w Brzesku zapoznały dzieci z tematyką związaną z segregowaniem śmieci.
Dzieci poznały zasady segregacji śmieci, a w ramach utrwalenia wiadomości ich zadaniem było posegregowanie odpadów do odpowiednich worków.

Spotkanie czytelnicze

Dziś odwiedził nas Franio - absolwent naszego przedszkola
Franio zachwycił przedszkolaki opowieścią, którą czytał pt. " Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek". Dziękujemy za ciekawe i przesympatyczne spotkanie czytelnicze.

Dzień Kota

"Dzień Kota"
Dziś dzieci poznały różne rasy kotów, dowiedziały się jak dbać o kociaki i co koty lubią najbardziej...odbyły się też "kocie" zabawy Ale największą atrakcją i radością dla dzieci była możliwość obserwowania i głaskania żywych kotków należących do naszej Pani Dyrektor.