Dzień Kundelka

WIELKA ZBIÓRKA KARMY!
W NASZYM PRZEDSZKOLU TRWA ZBIÓRKA KARMY I ARTYKUŁÓW DLA PIESKÓW ZE SCHRONISKA W BORKU WSZYSKICH KTÓRZY MOGĄ POMÓC PROSIMY O PRZYŁĄCZENIE SIĘ DO AKCJI, KTORA TRWA DO 27.10.2023r. DZIĘKUJEMY

Wizyta Pani Stomatolog

Celem wizyty była pogadanka na temat ważności i konieczności dbania o higienę jamy ustnej, przełamanie obaw przed wizytą u dentysty, a także kształtowanie nawyków prozdrowotnych

Poznajemy postać Mikołaja Kopernika

550 rocznica urodzin Mikołaja Kopernika była okazją do przeczytania fragmentów książki Wandy Chotomskiej "Dzieci pana astronoma". Nasze przedszkolaki fantastycznie włączyły się zabawy plastyczne i doświadczenia fizyczne wokół odkrycia kopernikańskiego. Dziekujemy Pani Tereni i Pani Anetce z Biblioteki Pedagogicznej za fantastyczne zajęcia.

Grób Nieznanego Żołnierza

Tuż przec święten Wszystkich Świętych, przedszkolaki wyruszyły na spacer na grób Nieznanego Żołnierza, aby zapalić znicze. Celem spaceru było oddanie hołdu żołnierzowi, który zginął w walce oraz zapalenie zniczy na jego grobie.

Pasowanie na Przedszkolaka 2022

W naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pasowanie Dzieci na Przedszkolaka!
Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który wzbudził zachwyt wszystkich gości. Punktem kulminacyjnym było pasowanie poprzez symboliczne położenie ołówka przez Panią Dyrektor na ramieniu  dziecka, na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki. Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia i zjadły słodki poczęstunek.

Konkurs plastyczny "Jesienne Cudaki"

W naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny ?Jesienne Cudaki?. Chętne dzieci wykonały z jesiennych darów przyrody zabawne i niesamowite ?cudaki?. Wystawa prac wzbudziła podziw i uznanie oglądających. Dzieci wykazały się ogromną pomysłowością co zaowocowało przepięknymi pracam.